Międzynarodowy dostawca rozwiązań związanych z produkcją łożysk dla wszystkich gałęzi przemysłu.

 Zakres obowiązków na stanowisku:

  • projektowanie modeli 3D i rysunków 2D nowych produktów, rozwiązań technologicznych, oprzyrządowania, według bieżących potrzeb firmy
  • praca projektowa związana z analizami, obliczeniami, tworzeniem koncepcji i rysunku oraz realizacją projektów.
  • opracowywanie dokumentacji technicznej nowych wyrobów
  • realizacja i rozwój projektów od fazy pomysłu do wdrożenia produkcyjnego
  • współpraca przy rozwoju produktu w kontakcie z klientem, produkcją oraz działem sprzedaży i marketingu
  • Współpraca z działem R&D innych firm.

Wymagania na stanowisku:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek mechanika i budowa maszyn.
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
  • Bardzo dobra znajomość Solid Works.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość Hyper Works.
  • Znajomość programów z pakietu Office, szczególnie Power Point, Excel.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność współpracy i koordynacji współpracy pomiędzy różnymi działami w firmie w celu optymalizacji produktów lub procesów.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.
  • Umiejętność realizacji nowych pomysłów od fazy projektu do produkcji
  • Gotowość do pracy w środowisku międzynarodowym i podróży zagranicznych
  • Dobra organizacja pracy, zorientowanie na cel i zacięcie inżynierskie.
  • Doświadczenie zawodowe związane z rozwojem produktów w branży metalowej oraz wprowadzaniem ich do produkcji.

Firma oferuje:

  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Pracę przy realizacji nowych projektów i produktów
  • Współpraca międzynarodowa
  • Możliwość rozwoju w środowisku doświadczonych inżynierów

 Benefity pozapłacowe: dofinansowanie do wypoczynku, karnetów na basen i siłownię

  • Pełne przygotowanie do pracy wraz ze szkoleniami wstępnymi oraz okresowymi
  • Wsparcie naszych specjalistów, pomocne w szybkim wdrożeniu do pracy.

 Nie zastanawiaj się i  DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.