Korzyści ze współpracy:

  • Umowa o pracę na pełen etat;
  • Benefity pozapłacowe: dofinansowanie do wypoczynku, karnetów na basen i siłownię;
  • Pełne przygotowanie do pracy wraz ze szkoleniami wstępnymi oraz okresowymi;
  • Wsparcie naszych specjalistów, pomocne w szybkim wdrożeniu do pracy;
  • Możliwość rozwoju i awansu.

 Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Kontakt z zagranicznymi klientami;
  • Budowanie długotrwałej relacji z klientami;
  • Wsparcie przy bieżących projektach związanych z wprowadzaniem nowych produktów;
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów;
  • Stała współpraca z innymi działami Firmy;
  • Monitorowanie rynku i konkurencji;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych;
  • Reprezentowanie firmy na targach wystawienniczych;
  • Budowanie pozycji na rynkach zagranicznych.

 Wymagania na stanowisku:

  • wykształcenie: wyższe;
  • biegła znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego;
  • biegła znajomość obsługi komputera i pakietu Office, szczególnie programu Power Point oraz Excel;
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu;
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji;
  • umiejętność logicznego myślenia, wielozawodowość;
  • gotowość do częstych podróży służbowych;
  • czynne prawo jazdy kat. B.

 Jeśli jesteś osobą:

  • Komunikatywną i łatwo nawiązującą kontakty z ludźmi;
  • Lubiącą pracę z Klientem;
  • Mającą doświadczenie w sprzedaży;
  • Nastawioną na wyzwania i zdobywanie nowej wiedzy;
  • Która nie lubi siedzieć w miejscu i ceni sobie dynamiczne środowisko pracy;

Nie zastanawiaj się i DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.